Kiedy warto wprowadzić gry erotyczne do swojej sypialni?

Kiedy warto wprowadzić gry erotyczne do swojej sypialni?

Często narzekamy na nudę w sypialni. Niestety, im dłużej jesteśmy w związku z tym samym partnerem, tym bardziej erotyczne igraszki nam powszednieją, chyba że mamy w sobie dość zapału, by podtrzymywać ogień namiętności. Urozmaicenia w seksie sprzyjają trwałej i satysfakcjonującej relacji. Partnerzy, które wiodą udane życie erotyczne, rzadziej dopuszczają się zdrady i są skłonni do zakończenia związku. W naszym artykule podpowiadamy, kiedy warto wprowadzić gry erotyczne do swojej sypialni.

Spis treści:

  1. Czym są gry erotyczne?
  2. Kiedy warto wprowadzić gry erotyczne do swojej sypialni?
  3. Jak gry erotyczne wzmacniają bliskość w związku?
  4. Jak rozbudzić pożądanie w mężczyźnie? Połącz grę erotyczną z seksowną bielizną!
  5. Gry erotyczne – kości
  6. Planszowa gra erotyczna
  7. Gry erotyczne. Karty z pytaniami i zadaniami
  8. Jak wybrać grę erotyczną?

Czym są gry erotyczne?

Gry erotyczne to przede wszystkim dobra zabawa z odrobiną przyjemnego dreszczyku. W końcu nigdy nie wiemy, jaką pozycję seksualną wylosujemy lub jaką formę pieszczot przyjdzie nam zrealizować. O różnych aspektach naszej aktywności erotycznej decyduje tu bowiem ślepy los, co nadaje wspólnej zabawie odrobinę pikanterii. Gry erotyczne zostały stworzone do tego, aby korzystać z nich wraz z partnerem. Wszystkie mają romantyczno-erotyczny charakter, co może wzbogacić nasze życie seksualne. Wprowadza też do sypialni odrobinę świeżości oraz sprzyja wzmacnianiu intymności w związku.  Do wyboru mamy gry erotyczne w postaci kostek, planszówek i kart z niegrzecznymi zadaniami.

Kiedy warto wprowadzić gry erotyczne do swojej sypialni?

O swój związek dbamy na wiele sposobów. Czasem jednak wspólne wyjścia do kina czy na kręgle zaczynają nam powszednieć. Niby nadal się dobrze bawimy, ale czegoś nam brakuje. Jeśli lepiej przyjrzymy się naszym dotychczasowym rozrywkom, to zauważymy, że ulotniła się z nich namiętność. Jak ją na nowo wskrzesić w związku z dłuższym stażem? Można tego dokonać, wprowadzając gry erotyczne do swojej sypialni. Te stanowią doskonałą alternatywę dla kina czy kręgli.  Gry erotyczne zazwyczaj zawierają kostki z zadaniami seksualnymi lub karty, które dokładnie instruują nas, jak mamy pieścić partnera.

planszowa gra erotyczna

 

Jak gry erotyczne wzmacniają bliskość w związku?

Psycholodzy nie od dziś powtarzają, że udany związek opiera się na otwartej komunikacji. Szczera rozmowa odgrywa też kluczową rolę w seksie. Jednak teoria to jedno, a prawdziwe życie drugie. Często wstydzimy się poruszyć z partnerem temat fantazji erotycznych. Boimy się, że ukochany nas odrzuci, wyśmieje  lub uzna za wyuzdane. Z drugiej strony niepokoi nas też, o czym może marzyć nasz partner. Wiele z nas boi się, że gdy o to zapyta, to usłyszy, że ukochany chciałby zaprosić atrakcyjną koleżankę do trójkąta. Nam, kobietom, często to nie odpowiada. Na szczęście fantazje erotyczne oraz potrzeby seksualne drugiej strony można poznać także w dużo mniej inwazyjny sposób. Wystarczy wprowadzić do swojej sypialni gry erotyczne polegające na zadawaniu pytań z karty. To pozwala bezpiecznie porozmawiać na tematy związane z naszym życiem seksualnym. Zapewnia też dobrą zabawę, która zbliża nas do partnera oraz rozpala naszą wyobraźnię. Jak widać, gry erotyczne pełnią także rolę więziotwórczą.

Jak rozbudzić pożądanie w mężczyźnie? Połącz grę erotyczną z seksowną bielizną!

Warto zadbać o atmosferę, w jakiej będziecie się bawić, korzystając z którejś z zakupionych gier erotycznych.  Jeśli zastanawiasz się, jak rozbudzić pożądanie w mężczyźnie, mamy dla ciebie sprawdzoną radę, którą bez problemu zrealizujesz. Na wspólny wieczór warto założyć seksowną bieliznę. Nie od dziś wiadomo, że mężczyźni to wzrokowcy. Przykładają dużą wagę do obrazów, jakie im serwujesz. Bielizna erotyczna z pewnością rozpali wyobraźnię twojego partnera do czerwoności, a tobie doda pewności siebie, która uchodzi za niezwykle seksowną cechę.

kości erotyczne

Gry erotyczne – kości

To chyba najprostsza z gier erotycznych, na dodatek dość przystępna cenowo. Wprowadza odrobinę nieprzewidywalności do naszej sypialni, co samo w sobie rodzi już podniecenie. Zazwyczaj mamy do dyspozycji dwie kostki. Np. jedna wskazuje część ciała, a druga formę pieszczot, jaką mamy zafundować swojemu partnerowi. Np. po rzuceniu kości otrzymujemy komunikat, że mamy całować jego sutki.  Kości erotyczne mogą być wykorzystywane zarówno podczas gry wstępnej, jak i w trakcie finalnego aktu.

Planszowa gra erotyczna

Planszowa gra erotyczna zazwyczaj jest bardziej złożona. Składa się z zasad, zadań i pytań, w rezultacie nie jest to rozrywka na 15 minut, lecz cały wieczór.  Taka erotyczna planszówka potrafi bardzo wciągnąć. Jest też rozbudowana i przez to szalenie ekscytująca. Dostarcza moc wrażeń.  Planszowa gra erotyczna może działać terapeutycznie w przypadku partnerów, którzy w codziennej gonitwie zagubili intymność. Teraz mają szansę na nowo stworzyć bliską relację pełną namiętności i pożądania.

Gry erotyczne. Karty z pytaniami i zadaniami

Jeśli chcesz rozpalić pożądanie, koniecznie sięgnij po grę erotyczną z pytaniami i zadaniami. Tego typu rozrywka pozwala też lepiej poznać partnera oraz jego potrzeby. Możecie także bawić się, fundując sobie nawzajem różne formy pieszczot. Karty z pytaniami i zadaniami potrafią dostarczyć ekscytujących wrażeń. Gdy jest ich więcej, wówczas również wkrada się dreszczyk emocji, bo nie zdążyliśmy poznać wszystkich aktywności.

Jak wybrać grę erotyczną?

Wybierając grę erotyczną, którą wprowadzisz do waszej sypialni, zwróć uwagę na to, co preferujecie. Jeśli nie należycie do osób, które potrafią długo usiedzieć w miejscu, to rozbudowana planszowa gra erotyczna może nie spełnić waszych oczekiwań. Natomiast karty z pytaniami i zadaniami czy erotyczne kości zapewniają szybką, aczkolwiek pikantną rozrywkę. Z ich pomocą również rozpalisz pożądanie i zafundujesz wam wieczór pełny mocnych wrażeń. Jeśli szukasz gry erotycznej, koniecznie odwiedź sklep erotyczny Easytoys.pl, który oferuje wiele ciekawych form rozrywki. Gwarantuje on też dyskretną wysyłkę zamówienia. To świetne rozwiązanie dla osób, które odczuwają skrępowanie na myśl o wizycie w stacjonarnym sex shopie.

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: