Ochronny krem dla dzieci Johnson’s Baby – wszystko, co najlepsze specjalnie dla Twojego maluszka

fe ngo z Unsplash
fe ngo z Unsplash

Skóra niemowląt jest wyjątkowo wrażliwa i delikatna, co bezpośrednio przekłada się na większą skłonność do powstawania podrażnień. Seria kosmetyków dla najmłodszych Johnson’s Baby stworzona została specjalnie z myślą o wyjątkowych potrzebach skóry maluszków. Na szczególną troskę zasługuje epiderma w okolicach pieluszkowych, gdzie wyjątkowo łatwo tworzą się odparzenia. W codziennej pielęgnacji niemowlęcia należy zatem poświęcić tej delikatnej okolicy szczególną uwagę. Absolutnie nieodzownym kosmetykiem dla każdego maluszka jest krem dla dzieci o bogatym składzie, który posiada unikatowe właściwości chroniące skórę przed powstawaniem zaczerwienień, podrażnień czy też odparzeń w okolicach pieluszkowych.

Ochronny krem dla dzieci Johnson’s Baby cechuje się unikatowym składem, opracowanym przez światowej sławy specjalistów z zakresu pielęgnacji skóry niemowląt. Główną substancją aktywną jest tlenek cynku, o udowodnionych właściwościach antybakteryjnych. Składnik ten pomaga leczyć stany zapalne skóry oraz natychmiastowo łagodzi wszelkie podrażnienia. Kojąca lanolina minimalizuje zaczerwienie epidermy oraz widocznie zmniejsza tendencję do powstawania podrażnień w przyszłości. Ochronny krem dla dzieci przeciw odparzeniom Johnson’s Baby zawiera w swoim składzie również glicerynę, która posiada unikatowe zdolności odbudowywania prawidłowego poziomu nawilżenia delikatnej skóry niemowląt. Formuła tego wszechstronnie działającego kosmetyku wzbogacona została również w odżywcze masło Shea, które wspomaga odnowę skóry na poziomie komórkowym oraz pozostawia epidermę gładką i elastyczną. Ponadto receptura tego kremu ochronnego przeciw odparzeniom zawiera bogaty kompleks naturalnych olejów roślinnych: naturalnej oliwy z oliwek, oleju słonecznikowego oraz oleju z ziaren owsa. Oleje te aktywnie łagodzą podrażnienia oraz dogłębnie wygładzają wrażliwą skórę niemowląt. Formuła kremu na zawiera parabenów ani sztucznych barwników.

W firmie Johnson’s wiemy, że bezpieczeństwo najmłodszych jest dla rodziców najważniejsze, dlatego poddajemy nasze produkty rygorystycznym testom, które gwarantują pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Ochronny krem dla dzieci przeciw odparzeniom posiada unikatową, hipoalergiczną formułę, która nie wywołuje uczuleń ani alergii. Kosmetyk ten może być bezpiecznie stosowany już od pierwszych dni życia dziecka. Produkt posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Wśród licznych zalet tego produktu należy również wspomnieć o jego lekkiej konsystencji, która umożliwią łatwą aplikację produktu, bez konieczności pocierania, co ma kluczowe znaczenie, jeśli na skórze maluszka już pojawiły się podrażnienia.

Krem dla dzieci przeciw odparzeniom Johnson’s Baby to zdecydowanie najlepszy wybór dla Twojego maluszka.

Dowiedz się więcej na: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-ochronny-krem-przeciw-odparzeniom

Artykuł sponsorowany

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: