Totalne odżywienie i ultralekka formuła w jednym: daj się zaskoczyć!

Podstawowe funkcje codziennej kompleksowej pielęgnacji to ochrona, nawilżenie i odżywienie skóry. Bez względu na wiek i prowadzony tryb życia, kobiety muszą spełniać się w wielu rolach i takiej samej uniwersalności oczekują od swoich kosmetyków – poszukują skutecznych, ale subtelnych rozwiązań oraz produktów, które współpracują z napiętym grafikiem codziennego dnia. Odpowiedź na te i inne potrzeby pojawiła się właśnie na półkach dobrych drogerii: Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to prawdziwa innowacja w dziedzinie codziennej troski o skórę twarzy.

Wymagająca szefowa, kochająca mama, wspierająca żona, córka, babcia czy wnuczka… w trakcie swojego życia kobiety realizują się w wielu zadaniach, które wymagają siły i delikatności, elastyczności oraz umiejętności poszukiwania prostych rozwiązań. Pielęgnację przeznaczona dla nowoczesnej kobiety również powinna cechować podobna wielozadaniowość.  Na czym polegają zaskakujące właściwości nowego kremu kultowej marki? NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy zapewnia skuteczne odżywienie skóry, ale w przeciwieństwie do innych produktów tego typu charakteryzuje się wyjątkową, lekką konsystencją. To daje możliwość stosowania go zarówno w trakcie wieczornych, jak i porannych pielęgnacyjnych rytuałów. Krem bardzo łatwo się rozprowadza i niezwykle szybko wchłania, co czyni jego aplikację prostą i przyjemną, natomiast sam produkt idealnie nadaje się jako baza pod codzienny makijaż. Za ten stan rzeczy odpowiada wyjątkowa formuła oparta na obecności hydro-wosków, które rozpuszczają się natychmiast po kontakcie ze skórą, po czym wnikają do głębokich warstw naskórka. Co nam to daje w praktyce? Wypoczętą, promienną i zauważalnie gładszą cerę o każdej porze dnia, bez nieprzyjemnego uczucia lepkości oraz tłustej warstewki na twarzy.

Zaskakujące właściwości Nivea Care Lekki Krem Odżywczy zostały potwierdzone nie tylko przez serię badań w warunkach laboratoryjnych – program Wielkie Testowanie umożliwił tysiącom kobiet codzienne korzystanie z nowego produktu oraz poddanie go ocenie na stronie www.nivea.pl. Wyniki osiągnięte dotychczas na grupie 7 859 testerek nie pozostawiają wątpliwości, że kosmetyk ma predyspozycje do osiągnięcia miana kultowego, wzorem swoich starszych braci. Aż 98% Polek wyraziło ogólne zadowolenie z działania kremu i przyznało, że szybko się wchłania, natomiast 97% poleciłoby krem swojej przyjaciółce, oraz przyznaje, że kosmetyk zapewnia totalne odżywienie bez uczucia lepkości pozostawionego na skórze*. Dodatkowo testerki pochwaliły piękny zapach, typowy dla produktów marki.

Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to wspaniałe rozwiązanie dla każdej kobiety ceniącej sobie skuteczną i prostą codzienną pielęgnację. To kosmetyk naszych czasów, idealnie wpisujący się w rosnącą świadomość dotyczącą codziennych zakupowych wyborów.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015
Artykuł sponsorowany

*Treści zawarte na serwisie czystaskora.pl mają wyłącznie charakter informacyjny. Żadna z nich nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa czy konsultacji leku z farmaceutą. Misją portalu jest działanie informacyjno-edukacyjne. Zanim skorzystasz z porad zawartych w naszym serwisie, zwłaszcza tych o charakterze medycznym, skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą z danej branży. Administrator portalu czystaskora.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie w praktyce treści opublikowanych na stronie.
PODZIEL SIĘ: